Найцінніша частина міста, внесена в список ЮНЕСКО, кожен будинок в якому це історія та легенда.

На екскурсії по Львові ви побачите те, чого немає в жодному місті світу, відвідаєте низку історичних місць Львова, пройдетесь вуличками, по яких ходили імператори Австрії та королі Польщі, російський цар Петро I, та Микола II.

Середньовічний Львів займає територію приблизно 600 квадратних метрів, але він настільки насичений, що там можна бродити 3 дні і постійно відкривати для себе щось нове. Побачите будинки, де зупинялись Джакомо Казанова, Оноре де Бальзак, Франц Ксаверій Моцарт та Леопольд фон Захер Мазох. Ви побачите дві пам’ятки архітектури, аналогам яким немає в цілому світі, грандіозні храми, затишні дворики, готичні підземелля, тематичні кав’ярні, площу Ринок та чотири етнічні квартали, де проживали русини, поляки, вірмени та євреї. Ознайомитесь з їхніми традиціями та культурою, дізнаєтесь про історію та сьогодення.

Площа Ринок - серце міста Лева!

Побуваєте у серці нашого міста – площі Ринок, побачите дім міського магістрату та місце праці ката, старі фонтани з древньогрецькими богами, довідаєтесь таємниці площі Ринок та найцікавіші історії кохання, які відбувались з відомими людьми у нашому місті. Зайдете у найстаршу аптеку Львова з її готичними підземеллями, в найгарніший дворик Львова, зроблений на зразок венеційського подвір'я, скоштуєте смачної кави в одній із затишних кав'ярень та придбаєте шоколадного лева на фабриці шоколаду.

Також під час екскурсії по Львову для підняття духовності та енергетики зайдете в найстарші храми України, які датуються X IV ст. та дізнаєтесь про особливості та відмінності різних релігійних конфесій. 

Завітайте до Середньовічного Львова! Ця прогулянка часом, екскурс в тисячолітню історію, залишиться в вашому серці назавжди!