Споконвіку висока енергетика площ, скверів та парків Львова навіювала романтичний настрій та загострювала почуття. Тому не дивно, що на вулиці стільки усміхнених облич, що хочеться посміхнутись у відповідь, завести розмову і… закохатись.

В багаточисленних кафе та барах, в передвечір'ї та ввечері, молодь п'є каву, веселиться та танцює. Коли їх бачиш відступає історія на сотні років. Так же поступали і колись…

Любов великих людей – завжди легенда. І сьогодні ми відкриємо ту грань, яка наповнювала їхнє життя змістом. На цій екскурсії Ви дізнаєтесь про найромантичніше кохання монаршої пари в центрі Європи. Про найбільшого спокусника і ловеласа всіх часів і народів. Про кохання відомого французького письменника до Евеліни Ганської. Про молодшого сина Моцарта і те кохання, яке він проніс через усе життя. Про щасливі та сумні моменти І. Франка, та багато інших історій ви почуєте в ході нашої екскурсії по Львові.

Ви почуєте про львівські Ромео і Джульєту, про кохання з 1-го погляду та фатальний любовний трикутник.

Ви дізнаєтесь про борделі Середньовіччя та їхній вклад в благоустрій Львова.

Романтика Середньовічного Львова створить піднесений настрій та незабутні відчуття.

Цікаві реальні історії кохання відомих людей надовго западуть в душу. І ви ще не раз захочете повернутись до нашого привітного міста.