Містика і правда, світло й темрява… Грань, що розділяє ці світи, відкривається, коли занурюєшся під землю і поринаєш в інший вимір. Напливають легенди і фантазії. Все, що приховане від людського ока під бруківкою, оживає.

Ця екскурсія дозволить вам доторкнутись до тайн підземного світу, передасть дух історичних подій і розповість про містичне життя нашого міста.

Підземелля Львова тягнуться на сотні кілометрів і в супроводі досвідченого гіда і цікавих легенд ви зможете побачити кращі з них.

Підземелля Тринітаріїв

Підземелля Тринітаріїв – найбільш просторий підземний зал Львова. Тут ви побачите підземні каплиці з вівтарями і підземний перехід. А також частину муру. На якому, згідно з легендою, залишили сліди дикі звірі.

Почуєте історію ордену, якою була його місія і як склалась доля Сервантеса, після того, як монахи викупили його із турецької неволі.

Домініканські підземелля

Найстаріші приміщення Львова, залишки палацу князя Лева, який було закладено у 1270р.

Вражаючі підземні мури та довгі галереї, де відчувається дух історії.

Тут ви оглянете зал з шибеницею, присвячений темі тортур, дізнаєтесь як страчували у середньовіччі, як перевіряли жінок чи вони не відьми, побачите житло монаха-відлюдника, дізнаєтесь як відмолювали гріхи меценати і почуєте захоплюючу історію Чорної княгині.

Підземелля Єзуїтів

Наймістичніше місце у Львові. Рештки мурів княжих часів 13ст., залишки побутової кераміки 16ст., фрески 17ст., і найцікавіша знахідка – різьблений саркофаг 18ст. з видавленою бічною стінкою, яка вказує, що хтось намагався вибратись із саркофагу зсередини.

В супроводі легенди про привид Чорного монаха, який до сих пір бродить по цих підземеллях і шукає свою запродану душу, прогулянка по цих галереях стане особливо хвилююча.

В програмі екскурсії також відвідання Аптеки-музея, єдиної такого роду в Україні.

Підземелля, в якому останню ніч перед стратою тримали Івана Підкову.

Копальня кави, де ви побачите родовища кави ще з *Мезозойської ери* і зможете прийняти участь у процесі її видобування.

Дізнаєтесь де схована від москалів Криївка і як туди потрапити.

А в одному із кафе побачите збережений середньовічний мур, під захистом якого зможете скоштувати філіжанку смачної кави і перенестись у ті далекі часи, коли мури захищали Львів’ян від численних ворогів і загарбників.