Як відомо, Львів вважається батьківщиною кави. І не дивно, що саме тут було знайдено старі родовища ще з мезозойської ери. І тільки в нашому місті ви зможете спуститись у кавову шахту і попрацювати шахтарем, копаючи каву…

Місто, яке обплутане павутинням історії і терпким запахом кави.  

Немислиме без кав’ярень, їхнього затишку та відчуття, що тут зупиняється час аби відпочити за філіжанкою кави. Під час екскурсії ви довідаєтесь як появилась кава у Європі і чому Львів вважають батьківщиною кави. Почуєте багато цікавих історій, пов’язаних з цим магічним напоєм і дізнаєтесь де знаходяться найпопулярніші кавярні у Львові.

Перші кавярні появились ще 200р. назад. В кожній з них своя доля, характер і традиції. Ароматом кави пропиталась кожна з них і стала по-своєму неповторна. Під час екскурсії Львовом ви довідаєтесь історії самих популярних кнайп, як на початку століття, так і зараз.

"Кава сприяє пробудженню духу та розуму" – так говорили в давнину і мали рацію.

Про вплив кави на емоційний стан людини ви довідаєтесь у кав’ярні «Золотий дукат», підбираючи «свою» каву по кавовій квітці. Тільки у Львові Ви зможете посидіти на бамбетлі, попиваючи філіжанку кави, або взяти з собою на шпацер.

Відвідаєте копальню кави і побачите процес видобування її з під землі. Зайдете на фабрику шоколаду, де зможете придбати сувеніри з найсмачнішого у Львові шоколаду. І продегустуєте справді незрівняну львівську каву в одній із кав’ярень.

Час біжить. Знамениті корчми і кав'ярні залишаються в минулому, а Львів не перестає любити каву. Старі кав'ярні оживають знову. Хоча змінився їхній інтер’єр, музика та забаганки кавоманів, але традиції залишаються незмінними!