Автобусна оглядова екскурсія підходить тим, хто хоче максимально побачити місто за три години.

Являє собою велике кільце по австрійській частині міста навколо Середньовічного Львова. Включає три виходи з автобуса: гора Високий Замок, Личаківський цвинтар, собор Св. Юра.

Екскурсія починається від центральної площі Данила Галицького.

І спрямовується на найвищу гору, звідки ви побачите Львів, як на долоні. Гора, на якій ще в 13 столітті король Данило будує замок, має особливу енергетику, відчути яку ви зможете, піднявшись на гору.

Після гори ви відвідаєте Личаківське кладовище, яке порівнюють лише з французьким Пер Лашез по красі. Це музей під відкритим небом, де поховані відомі люди, а пам'ятники представляють високу художню цінність. Це пантеон Української та польської культури, який на сьогоднішній день є історико культурним заповідником.
І третій об'єкт, який ви відвідаєте - це собор Св. Юра. Один з найкрасивіших храмів Європи, який входить до числа 7 чудес Львова. На ньому залишив своє скульптурне спадщина самий таємничий скульптор України - І.Г. Пінзель, якого називають Мікеланджело епохи бароко!

А також, з вікна свого автобуса, ви побачите неоготичний костел Єлизавети, пам'ятники С. Бандери і А. Міцкевича, найстаріший парк України, який датується 16 століттям, колишній австрійський парламент, казино для знаті або "резиденцію кардинала Рішельє", палац Потоцьких та пр. проїде центральними проспектом Австрійського Львова, перспективу якої завершує один з найкрасивіших театрів Європи. А також ви побачите ряд інших об'єктів і почуєте цікаві розповіді про них.